Diren Vegan Kapitalizm

Gördüğünüz Caps Diren Vegan üyesi Gizem Aslan’ a ait sözleri içermektedir. Hayvan katleden sömüren ve hayvanlara işkence eden firmalara karşı yapılan boykot kampanyalarını şirketlere SALDIRI olarak nitelendiriyor. Ayrıca hayvan deneylerine karşı çıkmanın bilime de saldırı olduğunu savunuyor.

Boykot, imza toplama, teşhir etme ne zamandan beri saldırı oldu ? Kafeslerden hayvan kurtarma eylemlerine şiddet diyen Diren Vegan şimdide boykot gibi pasif ötesi bir yönteme saldırı diyerek mücadele yöntemlerinden birini daha deforme etmeye ve insanları boykottan uzaklaştırmaya çalışıyor. Bunlar bilinçli yada bilinçsiz olarak kapitalizmin, mezbahaların, deney laboratuvarlarının, kürkçülerin ekmeğine yağ süren kimselerdir. Zihninizi temiz tutun.

Ayrıca Diren Vegan sürekli olarak hayvan özgürlüğü için tek geçerli yöntemin veganlık anlatmak olduğunu iddia ediyor ve geri kalan tüm eylem ve mücadele stillerine saldırarak onları pasifize etmeye çalışıyorlar.

Gizem Aslan burada insanlara vegan olun demek bu kadar mı zor ? diye sorarak başka grupların ve hareketlerin ve de kampanyaların insanlara vegan olun demediğini iddia ederek konu hakkında bilgisi olmayan insanları yanıltmaya çalışıyor. 2. olarak eklediğimiz fotoğrafta Gizem Aslan ın tartıştığı ve reddettiği Deney ve Air France / KLM karşıtı boykot kampanyasına ait broşürü göreceksiniz. Broşürde hayvan deneyleri deşifre edilirken insanlara vegan olun çağrısında da zaten bulunuluyor.

Teşhirlerimiz devam edecek.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s